Porównywarka kont bankowych, lokat i kart Serwis umożliwiający porównanie ofert kont osobistych i oszczędnościowych oraz lokat bankowych i kart kredytowych Zobacz demo Zamawiam
  • O produkcie
  • Panel administracyjny
  • Monetyzacja
  • Dlaczego warto
  • Wymagania techniczne

Serwis umożliwia porównanie ofert kont bankowych, lokat i kart kredytowych w wielu popularnych instytucjach jednocześnie.

Użytkownik po wybraniu parametrów otrzymuje zestawienie ofert zawierające wszystkie istotne informacje posortowane od najkorzystniejszej oferty.

Po kliknięciu "sprawdź ofertę", klient zostaje przekierowany do wybranego banku za pomocą linku partnerskiego. Po spełnieniu warunków otrzymujemy wynagrodzenie (od kilkudziesięciu do kilkuset zł za każdy poprawny wniosek).

Poradnik reklamowy gratis!

Kupując ten produkt, w gratisie otrzymasz poradnik dotyczący promowania oferowanego biznesu – zarówno w sieci, jak i poza nią. Zyskaj gotowy e-biznes i skorzystaj ze skutecznych i darmowych porad dotyczących jego promocji. Więcej informacji
Zakup licencji jest obecnie niemożliwy, istnieje jednak możliwość wykonania porównywarek, serwisów finansowych oraz innych stron według indywidualnych zamówień.

Masz pytania? Szukasz czegoś specjalnego? Napisz do nas

© 2014 - 2020 Websoft Regulamin serwisu Polityka prywatności