Skrypt poczty tymczasowej Serwis udostępniający konta pocztowe. Umożliwia on odbieranie maili bez konieczności rejestracji czy wypełniania formularzy. Zobacz demo Zamawiam
  • O produkcie
  • Panel administracyjny
  • Monetyzacja
  • Wymagania techniczne

Serwis umożliwia odbieranie maili bez konieczności rejestracji czy wypełniania formularzy.

Jest to idealne rozwiązanie w przypadku gdy nie chcemy podawać swojego maila w obawie przed spamem lub też z jakiegokolwiek innego powodu nie możemy lub nie chcemy podawać swojego prawdziwego adresu.

Zamiast zakładać nowego maila, wypełniać formularz, zapamiętywać adres i hasło, możemy wejść na stronę, skopiować adres email i podać go np. przy rejestracji, później wystarczy już tylko poczekać na maila z linkiem aktywacyjnym.

Serwis jest wielojęzykowy. Dodanie nowego języka jest bardzo proste - wystarczy utworzyć nowy plik językowy i przetłumaczyć tekst na nowy język.

Serwis jest responsywny.

Zawartość strony dopasowuje się do rozdzielczości.

Skrypt umożliwia łatwe dodawanie wielu różnych kont pocztowych pod różnymi domenami.

Skrypt automatycznie kasuje stare maile. Czas po jakim maile mają być usunięte może być dowolnie zmieniony.

Poradnik reklamowy gratis!

Kupując ten produkt, w gratisie otrzymasz poradnik dotyczący promowania oferowanego biznesu – zarówno w sieci, jak i poza nią. Zyskaj gotowy e-biznes i skorzystaj ze skutecznych i darmowych porad dotyczących jego promocji. Więcej informacji
Zakup licencji jest obecnie niemożliwy, istnieje jednak możliwość wykonania porównywarek, serwisów finansowych oraz innych stron według indywidualnych zamówień.

Masz pytania? Szukasz czegoś specjalnego? Napisz do nas

© 2014 - 2020 Websoft Regulamin serwisu Polityka prywatności